Videoprojekce, live videopřenosy, videozáznamy, mobilní fotoateliér, firemní akce

O nás

Naše společnost TNT Media svým klientům poskytuje profesionální služby v oblasti obrazu nejmodernější technikou. V oboru videoprojekcí a zpracování videa působíme již od roku 1997. Za tu dobu jsme vytvořili kvalitní a kreativní tým profesionálních odborníků, kteří jsou ochotni Vám pomoci s jakoukoliv realizací Vámi požadované akce na klíč.

Zajišťujeme videoprojekci i videozáznamy z kulturních, sportovních, firemních a společenských akcí, a to v nejvyšší obrazové i zvukové kvalitě. Služby TNT Media ocení firmy, které využívají moderní prezentaci svých společností prostřednictvím image filmů. TNT Media poskytuje svým klientům také internetový stream, který je schopen zajistit internetový online přenos z jakékoliv akce. TNT Media využívají i umělci, kteří potřebují vytvořit kvalitní videoklip pro internetová či televizní média.

Pořadatelé společenských akcí jistě ocení tzv. mobilní fotoateliér, který bývá vždy ceněným oživením společenských události. TNT Media přichystá dle přání klienta jakékoliv tematické rekvizity pro vytvoření netradičních fotografií, včetně následného promítání.

Těšíme se na Vaši spolupráci!

TNTmedia nabízí velkoplošné videoprojekce, live videopřenosy, včetně kamerového řetězce s kamerovým jeřábem, kamerovou jízdou a režijním odbavením.

TNTmedia nabízí internetový stream.

TNTmedia nabízí videoprojektory s příslušenstvím, FULL HD LCD obrazovky, LED stěny a profesionální videotechniku.

TNTmedia vyrábí firemní, prezentační, instruktážní videofilmy, videoklipy.

TNTmedia nabízí mobilní fotoateliér.

TNTmedia zajišťuje produkci na společenských, firemních a kulturních akcích, které také realizuje na klíč včetně zajištění programu, umělců, produkce a technického zabezpečení.

CELOSTÁTNÍ FÓRUM PIRÁTŮ 2020

Technické zajištění streamu  pro ČTK, Fb a Youtube České pirátské strany, zajištění videoprojekce a  odbavení příspěvků...

Náš partner
Náš partner
Náš partner
Náš partner
Náš partner
Náš partner
Náš partner

Copyright © 2015 TNT media, všechna práva vyhrazena | 2006 - 2024